Skip to content

Oosterhout – Prinses Arianestraat 10

Verkocht

Prinses Arianestraat 35

4902 NZ Oosterhout

Omschrijving

3 hoekwoningen 5,70 m breed

Bouwnummers
25, 35, 38

Verdeeld over het plan komt u deze mooie hoekwoning tegen. Fraai gevelmetselwerkbanden in een warme kleur geven deze woning extra cachet. De mooie kopgevels zijn voorzien van een overstek met klossen om het dak extra accent te geven.

Garage
Als kers op de taart kunt u de auto parkeren op uw eigen inrit en mocht het nodig zijn kan deze zelfs in uw eigen garage. Vanuit de garage kunt u rechtstreeks naar de woonkamer en uw tuin welk heerlijk breed en diep is. De woningen krijgen door de zijramen extra veel licht binnen in de keuken en de slaapkamer.

Kenmerken

  • StatusVerkocht
  • Soort objectWoonhuis
  • Soort woningEengezinswoning
  • Type woningHoekwoning
  • Bouwjaar2021
  • BouwvormNieuwbouw
  • LiggingenIn woonwijk

Interesse in Prinses Arianestraat

"*" geeft vereiste velden aan

Vestiging Oosterhout

Keiweg 24

4901 JA Oosterhout

(0162) 447 447

Aangepaste openingstijden

Tijdens eerste kerstdag, tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag zijn wij gesloten. Daarnaast zijn wij ook woensdagmiddag 24 december vanaf 12:30 uur en 31 december de hele dag gesloten. Daar buiten staan wij voor u klaar zoals u van ons gewend bent.

Fijne feestdagen! 

Team Van de Water