Skip to content

Breda – De Faam | Citroencentrale 013

Nieuw

De Faam | Citroencentrale 013

4816 BG Breda

Omschrijving

Gebouw A1 – de Citroencentrale

Type A1.05
Dit royale 4-kamerappartement heeft een ideale hoekligging, aan de westzijde van de Citroencentrale. Dat betekent dat je een prachtige lichtinval hebt tot de zon ondergaat. De riante living met open eilandkeuken biedt alle luxe en comfort. Zo kun je een ontspannen lounge creëren en een fraaie eetkamer, waar je lang kunt tafelen met vrienden en familie.
Met drie slaapkamers heb je volop mogelijkheden voor een thuiskantoor, logeerkamer of hobbyruimte. Verder is het appartement ingedeeld met een berging, twee toiletten en een badkamer met inloopdouche en wastafel. En heb je de luxe van twee balkons. Tussen de balkons ligt mossedum, wat verkoeld en een mooi groen beeld geeft.

Kenmerken bouwnummer 013
• Woonoppervlakte circa 133 m²
• Gelegen op de 4e verdieping
• Royale living met open eilandkeuken
• 2 Balkons (in totaal 36 m²) op het westen
• Drie slaapkamers
• Badkamer met inloopdouche, wastafel en handdoekradiator
• Inclusief 1 parkeerplaats

Dit appartement maak onderdeel uit van De Faam | De Citroencentrale

----------------------------------------------

Citroencentrale
De Citroencentrale herken je gelijk, dankzij de gele bakstenen gevel. De architect koos
voor glanzend metselwerk, wat een prachtig, bijna doorzichtig glanzend beeld geeft als de zon
erop schijnt. Uiteraard is de gevel geïnspireerd op het snoepverleden, in dit geval de gele gummybeertjes met de subtiele smaak van citroen.

15 comfortabele koopappartementen
De Citroencentrale is een kleinschalig appartementengebouw met slechts 15 koopappartementen. De appartementen liggen verspreid over de eerste tot en met de vierde verdieping.

Eigen berging én parkeerplaats
Elk appartement in de Citroencentrale heeft een separate berging op de begane grond, waar je je fietsen kunt stallen en diverse spullen kunt opslaan. Verder heeft elk appartement een eigen parkeerplaats in het innovatieve parkeerliftsysteem onder het gebouw. Als je wilt, kun je je parkeerplaats uitbreiden met een elektrische laadvoorziening.

-----------------------------

VERKOOP GESTART - INSCHRIJVEN KAN TOT 17 JUNI 12.00 UUR

Bij interesse in dit project kun je je via de projectwebsite inschrijven voor één of meerdere woningen van je voorkeur. De inschrijving sluit op 17 juni a.s. om 12.00 uur.

VRAGEN
Heb je vragen over het project, neem dan vrijblijvend (telefonisch) contact met ons op. We helpen je graag verder.

Kenmerken

  • StatusBeschikbaar
  • Vraagprijs€ 895.000,- v.o.n.
  • Soort objectAppartement
  • Bouwjaar2029
  • Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
  • BouwvormNieuwbouw
  • LiggingenIn woonwijk

Interesse in De Faam | Citroencentrale

"*" geeft vereiste velden aan

Vestiging Breda

Keizerstraat 91 - 93

4811 HL Breda

(076) 5 24 24 00

Aangepaste openingstijden

Tijdens eerste kerstdag, tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag zijn wij gesloten. Daarnaast zijn wij ook woensdagmiddag 24 december vanaf 12:30 uur en 31 december de hele dag gesloten. Daar buiten staan wij voor u klaar zoals u van ons gewend bent.

Fijne feestdagen! 

Team Van de Water