Skip to content

Breda – De Faam | Citroencentrale 002

Nieuw

De Faam | Citroencentrale 002

4816 BG Breda

Omschrijving

Gebouw A1 – de Citroencentrale

Type A1.03
Dit 3-kamerappartement ligt aan de oostzijde, waardoor je een uniek uitzicht hebt op de oude Faamhal. De living met open keuken is prettig ruim en biedt toegang tot het balkon. Het balkon ligt op het oosten, dus is perfect voor een ontbijt of koffietje in de ochtendzon.
Verder is dit appartement ingedeeld met twee slaapkamers, een berging, separaat toilet en badkamer met inloopdouche en wastafel. Compact met optimaal wooncomfort!

Kenmerken bouwnummer 002
• Woonoppervlakte circa 86 m²
• Gelegen op de 1e verdieping
• Lichte living met open leefkeuken
• Balkon van 11 m² op het oosten
• Twee slaapkamers
• Badkamer met inloopdouche, wastafel en handdoekradiator
• Inclusief 1 parkeerplaats

Dit appartement maak onderdeel uit van De Faam | De Citroencentrale

----------------------------------------------

Citroencentrale
De Citroencentrale herken je gelijk, dankzij de gele bakstenen gevel. De architect koos
voor glanzend metselwerk, wat een prachtig, bijna doorzichtig glanzend beeld geeft als de zon
erop schijnt. Uiteraard is de gevel geïnspireerd op het snoepverleden, in dit geval de gele gummybeertjes met de subtiele smaak van citroen.

15 comfortabele koopappartementen
De Citroencentrale is een kleinschalig appartementengebouw met slechts 15 koopappartementen. De appartementen liggen verspreid over de eerste tot en met de vierde verdieping.

Eigen berging én parkeerplaats
Elk appartement in de Citroencentrale heeft een separate berging op de begane grond, waar je je fietsen kunt stallen en diverse spullen kunt opslaan. Verder heeft elk appartement een eigen parkeerplaats in het innovatieve parkeerliftsysteem onder het gebouw. Als je wilt, kun je je parkeerplaats uitbreiden met een elektrische laadvoorziening.

-----------------------------

VERKOOP GESTART - INSCHRIJVEN KAN TOT 17 JUNI 12.00 UUR

Bij interesse in dit project kun je je via de projectwebsite inschrijven voor één of meerdere woningen van je voorkeur. De inschrijving sluit op 17 juni a.s. om 12.00 uur.

VRAGEN
Heb je vragen over het project, neem dan vrijblijvend (telefonisch) contact met ons op. We helpen je graag verder.

Kenmerken

  • StatusBeschikbaar
  • Vraagprijs€ 540.000,- v.o.n.
  • Soort objectAppartement
  • Bouwjaar2029
  • Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
  • BouwvormNieuwbouw
  • LiggingenIn woonwijk

Interesse in De Faam | Citroencentrale

"*" geeft vereiste velden aan

Vestiging Breda

Keizerstraat 91 - 93

4811 HL Breda

(076) 5 24 24 00

Aangepaste openingstijden

Tijdens eerste kerstdag, tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag zijn wij gesloten. Daarnaast zijn wij ook woensdagmiddag 24 december vanaf 12:30 uur en 31 december de hele dag gesloten. Daar buiten staan wij voor u klaar zoals u van ons gewend bent.

Fijne feestdagen! 

Team Van de Water