Skip to content

Breda – Cosun II 1

4814 ND Breda

Cosun II 1

€ 515.000,- v.o.n. Kosten berekenen?

** INLOOPOCHTEND: ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 TUSSEN 10.00 EN 12.00 UUR OP DE BOUWLOCATIE **

** COSUN II BOUW GESTART **

Cosun II biedt plaats aan 33 luxe koopappartementen verdeeld over 5 woonlagen. De woonoppervlaktes variëren van ca. 70 tot ca. 158 m². Alle woningen beschikken over royale buitenruimtes in de vorm van tuin, balkon of dakterras.

Cosun II heeft 3 hoofdwoningtypen, namelijk stadswoningen, appartementen met balkon en penthouses met balkon en ...

** INLOOPOCHTEND: ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 TUSSEN 10.00 EN 12.00 UUR OP DE BOUWLOCATIE **

** COSUN II BOUW GESTART **

Cosun II biedt plaats aan 33 luxe koopappartementen verdeeld over 5 woonlagen. De woonoppervlaktes variëren van ca. 70 tot ca. 158 m². Alle woningen beschikken over royale buitenruimtes in de vorm van tuin, balkon of dakterras.

Cosun II heeft 3 hoofdwoningtypen, namelijk stadswoningen, appartementen met balkon en penthouses met balkon en dakterras.

Kenmerken:
• Ondergrondse private parkeerplaatsen
• Groene parksetting voor de deur
• Dichtbij binnenstad en uitvalswegen
• Aandacht voor duurzaamheid

STADSWONING MET TUIN
Deze stadswoning geeft je de ruimte om comfortabel te wonen. Met een woonoppervlakte van ca. 120 m² een woonkamer met veel lichtinval en drie slaapkamers. Je vindt hier alles wat je nodig hebt om prettig te wonen.

• Gesitueerd op de begane grond en souterrain
• Royale woonoppervlakte van ca. 120 m²
• Met een tuin van ca. 13 m²
• Hoogwaardige afwerking inclusief luxe badkamer

INTERESSE
Wil je graag meer informatie over dit project? Bezoek dan de projectwebsite. Bij interesse in één van de appartementen/stadswoningen kun je contact opnemen met ons kantoor in Breda of laat je gegevens achter via de projectwebsite en geef de bouwnummers van je voorkeur op via "mijn omgeving".

INLOOPOCHTEND
Ben jij ook benieuwd naar de locatie van Cosun II en wil je een uniek kijkje achter de schermen? Op zaterdag 25 november 2023 tussen 10.00 en 12.00 uur organiseren we een inloopochtend in de verwarmde bouwkeet op de bouwlocatie (adres: Cosunpark 10). Zo kun je exclusief kennis maken met de directe omgeving. Een uitgelezen kans om als een van de eersten te mogen proeven van wellicht jouw toekomstige appartement.

Kenmerken

Overdracht

  • StatusGereserveerd
  • Vraagprijs€ 515.000,- v.o.n.

Bouwvorm

  • Soort objectAppartement
  • Bouwjaar2023
  • Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
  • BouwvormNieuwbouw
  • LiggingenAan park

Indeling

  • Woonoppervlakte120 m2
  • Inhoud414 m3
  • Aantal kamers4
  • Aantal slaapkamers3
  • Aantal badkamers1
  • Aantal woonlagen2

Energie

  • VerwarmingVloerverwarming geheel, Aardwarmte
  • WarmwaterCentrale voorziening
  • IsolatieVolledig geïsoleerd
  • CombiketelNee

Buitenruimte

  • TuinZonneterras
  • AchteromNee

Bergruimte

  • Schuur / BergingInpandig
  • VoorzieningenVoorzien van elektra
  • Totaal aantal1

Parkeergelegenheid

  • ParkeerfaciliteitenParkeergarage
  • GarageGeen garage

Dak

  • Soort dakPlat dak

Overig

  • Permanente bewoningJa
  • Onderhoud binnenUitstekend
  • Onderhoud buitenUitstekend

Meer informatie ontvangen?

Klik hier!