Skip to content

2-kamer appartement Hoogbouw

17 van de 20 vrij

2-kamer appartement Hoogbouw

Omschrijving

2-kamer appartement Hoogbouw

Ochtendkoffie met geweldig uitzicht
De open woonkamer en keuken voelen ruim en overzichtelijk aan met grote ramen voor een fijne lichtinval. De keuken is compleet en helemaal klaar voor gebruik, dus je kunt meteen los met je favoriete gerechten, of een borrel geven om je nieuwe woning te vieren. Via de openslaande deur stap je de loggia op: jouw beschutte buitenruimte met uitzicht over de stad. Hier geniet jij lekker van je ochtendkoffietje en de frisse lucht. In de fijne slaapkamer is er ruimte voor een comfortabel bed en een kledingkast en de ochtend start je in jouw moderne badkamer met inloopdouche en wastafel. Fijn: het toilet is apart! Voor de wasmachine, droger en andere spullen is er genoeg ruimte in de technische berging. Of je nu wilt ontspannen, werken of gewoon genieten: hier is het heerlijk thuiskomen!

Stadse energie, slim en duurzaam
Op deze hoogte woon je rustig, maar ben je overal dichtbij. De Burgemeester is gebouwd voor de toekomst: je appartement is goed geïsoleerd, voorzien van een luchtwarmtepomp en met energielabel A+++. Je fiets stal je veilig in de gemeenschappelijke berging op de begane grond. En beneden? Daar vind je de creatieve en bruisende Spoorzone vol leuke horeca, cultuur en het station om de hoek. Ook wandel je in een paar minuten naar het centrum van Tilburg! Wat wil je nog meer?

De Burgemeester, buitensporig lekker wonen.
De opkomende Spoorzone in hartje Tilburg floreert. Daar waar het beruchte Blauwe Gebouw sinds 1978 het straatbeeld tekende, gaat de komende jaren woontoren De Burgemeester de hoogte in. Een mooie aanvulling op deze ongepolijste, hippe buurt, waar je woont, werkt én ontmoet. En waar naast creativiteit en innovatie ook ruimte is voor groen. De Burgemeester is straks 150 duurzame nieuwbouwappartementen in diverse formaten rijk, voor zowel huur als koop. Wordt de Spoorzone jouw comfortzone?

Sporen van reuring
De Spoorzone is een brede strook ten noorden van het Tilburgse stadscentrum en het station. Van oudsher een NS-werkplaats, nu een district waar commerciële bedrijvigheid, ondernemerschap en huisvesting samenkomen. Deze eigenzinnige buurt ontwikkelt gefaseerd, waarbij sommige oude industriële panden een tweede leven krijgen en andere gebouwen plaatsmaken voor nieuwe. Het resultaat: een levendig en gemengd gebied met o.a. kantoren, horeca, creatieve broedplaatsen en woningen. Ofwel, een onconventionele mix die net even anders dan anders is. Proef je de sfeer al een beetje?

Een architectonisch hoogstandje
Op de hoek van De Burgemeester Brokxlaan en Besterdring torent straks De Burgemeester boven de Spoorzone uit. De 150 appartementen zijn variërend tussen de 50 en 135 m² qua woonoppervlakte. Een deel van de bewoners van De Burgemeester parkeert hun auto in de overdekte garage, afgewerkt met sedumdak voor een groene touch.

Kenmerken

  • StatusBeschikbaar
  • Prijs€ 370.000,- t/m € 405.000,-
  • Aantal bouwnummers20
  • Aantal vrije eenheden17
  • ObjecttypeAppartement
  • LiggingenIn centrum
  • AppartementkwaliteitNormaal

Bouwnummers

De Burgemeester 142

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 136

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 145

5041 RN Tilburg

Gereserveerd

De Burgemeester 150

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 148

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 147

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 144

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 141

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 132

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 139

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 138

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 129

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 135

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 133

5041 RN Tilburg

Verkocht o.v.

De Burgemeester 130

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 127

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 126

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 124

5041 RN Tilburg

Verkocht o.v.

De Burgemeester 123

5041 RN Tilburg

De Burgemeester 121

5041 RN Tilburg

Interesse in 2-kamer appartement Hoogbouw

"*" geeft vereiste velden aan

Vestiging Tilburg

Bredaseweg 368

5037 LG Tilburg

(013) 5 952 952

Aangepaste openingstijden

Tijdens eerste kerstdag, tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag zijn wij gesloten. Daarnaast zijn wij ook woensdagmiddag 24 december vanaf 12:30 uur en 31 december de hele dag gesloten. Daar buiten staan wij voor u klaar zoals u van ons gewend bent.

Fijne feestdagen! 

Team Van de Water