Van Lier Park fase 1B (BINNENKORT IN VERKOOP)
5175 AC Loon Op Zand
Afbeeldingen



Omschrijving
BINNENKORT START DE VERKOOP VAN 7 APPARTEMENTEN
Buro de Ville - architecten van hier - uit Loon op Zand heeft voor Van Lier Park twee appartementengebouwen rondom het centrale plein ontworpen. Het kleinere gebouw, bestaande uit 7 koopappartementen en 8 huurappartementen, bestaat uit drie woonlagen. Uiteraard heeft het kleinschallige complex, naast het trappenhuis, ook een lift. Alle appartementen zijn daarmee voor iedereen, zowel starters als senioren, makkelijk bereikbaar. En het is heerlijk luxe om alles op één verdieping te hebben!
De appartementen hebben een woonoppervlakte van circa 51 m². De indicatieve verkoopprijs voor de koopappartementen bedraagt circa vanaf € 280.000,- v.o.n. Op een later moment volgt informatie over de verhuur van de 8 appartementen in het compacte complex.
Schrijf je in op de projectwebsite voor de nieuwsbrief om op de hoogte te worden gehouden over dit appartementencomplex.
Kenmerken
- StatusBeschikbaar
- Koop aanneemsom van€ 280.000,-
- Project websiteVan Lier Park fase 1B (BINNENKORT IN VERKOOP)
- Woonoppervlakte51 m2
Ligging
Interesse in Van Lier Park fase 1B (BINNENKORT IN VERKOOP)
Laat hieronder uw gegevens achter en onze makelaar zal contact met u opnemen. Wilt u niet wachten? Neem dan telefonisch contact op!
"*" geeft vereiste velden aan