Skip to content

Tilburg – Anton Ebbenhof 20

Verkocht

Anton Ebbenhof 118

5026 PN Tilburg

Omschrijving

Patiowoningen | Type A3

Altijd uitzicht op je tuin, waar je ook in je huis bent. Dat geeft wonen toch een nieuwe dimensie? In een patiowoning woon je om de tuin heen en heb je alles (woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer) op 1 woonlaag. Op de eerste verdieping heb je nog een extra kamer met aan twee kanten ramen. Heerlijk als werk- en hobbykamer of om te gebruiken voor logees.

In de patiotuin zie je letterlijk de geschiedenis van de wijk terug. Zie je het hekwerk van de ballustrades? Dat zijn tralies uit de gevangenis die de kazerne ooit was.

De patiowoningen liggen aan de twee mooie kleine straatjes binnen het plan.

Duurzaam wonen

De woningen worden uitgevoerd als Bijna Energie Neutraal Gebouw (BENG). Dat is volledig gasloos. Als toevoeging komen er PV-panelen op de daken.

De woningen worden voorzien van een individuele bodemwarmtepomp en hebben vloerverwarming. Hierdoor ontstaat er een fijn binnenklimaat, wat comfortabel wonen is.

Kenmerken

  • StatusVerkocht
  • Soort objectWoonhuis
  • Soort woningEengezinswoning
  • Type woningHalfvrijstaande woning
  • Bouwjaar2023
  • Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
  • BouwvormNieuwbouw

Interesse in Anton Ebbenhof

"*" geeft vereiste velden aan

Vestiging Tilburg

Bredaseweg 368

5037 LG Tilburg

(013) 5 952 952

Aangepaste openingstijden

Tijdens eerste kerstdag, tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag zijn wij gesloten. Daarnaast zijn wij ook woensdagmiddag 24 december vanaf 12:30 uur en 31 december de hele dag gesloten. Daar buiten staan wij voor u klaar zoals u van ons gewend bent.

Fijne feestdagen! 

Team Van de Water