Skip to content

Kaatsheuvel – De Westkant 24

Verkocht o.v.

De Westkant 24

5171 BS Kaatsheuvel

Omschrijving

Welkom bij De Westkant in Kaatsheuvel

Aan de groene rand van het dorpshart van Kaatsheuvel verrijst binnenkort een eigentijds en aantrekkelijk woonproject: De Westkant. Een plek waar rust, ruimte en bereikbaarheid samenkomen. Hier woon je aan het vernieuwde President Kennedyplein – een ruim opgezet parkachtig plein midden in een rustige, groene woonwijk. Alle voorzieningen zoals winkels, scholen, sportclubs en horeca liggen op loop- of fietsafstand.

De Westkant bestaat totaal uit 36 nieuwbouwwoningen waarvan 14 eengezinswoningen en 22 appartementen variërend van ca. 50 tot 90 m².

Of je nu jong bent en je eerste huis zoekt, een stap omhoog wilt maken, of juist compact en comfortabel wilt wonen met alles bij de hand: De Westkant biedt kwaliteit, comfort en toekomstbestendigheid.

Alle woningen en appartementen in dit nieuwbouwproject zijn reeds verkocht!

Kenmerken

  • StatusVerkocht o.v.
  • Vraagprijs€ 370.000,- v.o.n.
  • Soort objectAppartement
  • Bouwjaar2026
  • Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
  • BouwvormNieuwbouw
  • LiggingenIn woonwijk

Interesse in De Westkant

"*" geeft vereiste velden aan

Vestiging Tilburg

Bredaseweg 368

5037 LG Tilburg

(013) 5 952 952

Aangepaste openingstijden

Tijdens eerste kerstdag, tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag zijn wij gesloten. Daarnaast zijn wij ook woensdagmiddag 24 december vanaf 12:30 uur en 31 december de hele dag gesloten. Daar buiten staan wij voor u klaar zoals u van ons gewend bent.

Fijne feestdagen! 

Team Van de Water