De Kruidentuin - Fase 1 022
4819 Breda
Afbeeldingen






Omschrijving
Park Langendijk ligt op een wel heel bijzondere plek in Breda, waar vroeger het Amphia ziekenhuis Langendijk stond. En het leuke is: nu kun je er wonen! Bijvoorbeeld in deze 2 onder 1 kapwoning (type Laurier) in De Kruidentuin met 5 slaapkamers, een royaal woonoppervlak en een minstens zo royale tuin. Hier heb je alle ruimte om te leven zoals jij dat wil, om de hoek van het Zaartpark en op 10 minuten fietsen van de Grote Markt. Je auto parkeer je op je eigen parkeerplek op eigen terrein. Kun jij wel aan dit idee wennen? Ontdek dan snel wat bouwnummer 022 nog meer te bieden heeft.
Kenmerken bouwnummer 22
- Gebruiksoppervlakte: 201 m²
- 5 slaapkamers
- Inclusief keuken
- Vloerverwarming en - koeling
- 1 parkeerplaats op eigen terrein
- Gelegen op het Zuiden
- Energielabel A++++
- Zonnepanelen
Zeeën van ruimte en alles in verbinding
Kom binnen in deze 2 onder 1 kapwoning, die van een speelse en open indeling geniet. Door de uitbouw is het beneden ruim en de grote ramen halen veel licht naar binnen. Voor in de keuken kijk je gezellig uit op de straat, achterin plof je straks neer in de tuingerichte zithoek. Ook is er ruimte zat voor een grote eettafel, waar je met elkaar eet, borrelt, spelletjes speelt of huiswerk maakt met de kids. ‘s Zomers staan de deuren naar de tuin, met achterin de berging, de hele dag open en leven jullie lekker buiten. Trampoline springen, voetballen en buiten tafelen: het kan allemaal! En ook boven vinkt jouw hele wensenlijst af. Of je nu een groot gezin hebt, vaak logés ontvangt of andere woonwensen hebt: met 5 (slaap)kamers kun je nog alle kanten op. De moderne badkamer met tegelwerk, wastafel en douche, het separate toilet en de technische ruimte met plek voor de wasmachine en droger maken het plaatje compleet.
Een plek die écht alles heeft
De Kruidentuin maakt deel uit van Park Langendijk, pal naast het geliefde Zaartpark. Op een bijzondere plek vol historie, ín het groen en op 10 minuten fietsen van hartje Breda. Het aanbod is gevarieerd, de architectuur modern en de sfeer gemoedelijk. Bovendien is de woning met energielabel A++++ helemaal klaar voor de toekomst: gasloos, goed geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming en zonnepanelen. Niets meer aan doen dus!
Kenmerken
- StatusGereserveerd
- Vraagprijs€ 1.065.000,- v.o.n.
- Soort objectWoonhuis
- Soort woningHerenhuis
- Type woningTwee onder één kapwoning
- Bouwjaar2026
- Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
- BouwvormNieuwbouw
- LiggingenAan water, Aan park, Aan rustige weg
Ligging
Interesse in De Kruidentuin - Fase 1
"*" geeft vereiste velden aan